Marvel's Avengers na PS5 i Xbox Series X/S opóźnione do 2021 roku

Przesunięto też dodatkowych bohaterów.

Square Enix i Crystal Dynamics poinformowały o opóźnieniu Marvel's Avengers w wersji PS5 i Xbox Series X/S. Na nowych konsolach gra pojawi się dopiero w 2021 roku, a nie w bieżącym. Przypomniano, że posiadacze wersji na starsze urządzenia otrzymają darmowy upgrade.

Powodem przesunięcia wydania na nadchodzące platformy jest chęć dopracowania projektu. Postanowiono zagwarantować twórcom wystarczającą ilość czasu na przygotowanie „prawdziwych doznań następnej generacji”.

Podkreślono jednocześnie, że wcześniej Marvel's Avengers uruchomimy na PS5 i Xbox Series X/S, ale w ramach wstecznej kompatybilności. Gra będzie pozbawiona ulepszeń opracowanych specjalnie pod nowe konsole, ale zaoferuje skrócone czasy ładowania i podwyższoną liczbę klatek na sekundę.

Przesunięto też debiut pierwszych dodatkowych postaci, czyli Kate Bishop i Hawkeya. Obie miały trafić do produkcji odpowiednio w październiku i listopadzie, ale pojawią się w późniejszym terminie. Twórcy tłumaczą, że chcą dopracować zawartość.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami