Cyberpunk 2077 z nowym bonusem do zamówień na GOG

Cyfrowy komiks o Mirku i Tashy.

CD Projekt Red ujawniło nowy bonus, który jest dodawany do każdego zamówienia na Cyberpunk 2077 za pośrednictwem platformy GOG - cyfrowy komiks zatytułowany Big City Dreams.

Składający się z 50-stron zeszyt opowie o Mirku i Tashy - Kosiarzach zajmujących się kradzieżą i sprzedażą wszczepów. Pewnego dnia mężczyzna uświadamia sobie, że marzy o założeniu rodziny, co stoi w sprzeczności z planami kobiety, która chce zostać sławną gangsterką.

Za scenariusz odpowiada Bartosz Sztybor, kierownik narracyjny w studiu CD Projekt Red. Deweloper nie tylko współpracuje z polskim studiem, ale również pisze komiksy dla wydawnictw Dark Horse, Boom! Studios, Paquet, Sarbacane i Ankama.

cyberpunk_2077_komiks_gog
Okładka komiksu Big City Dreams

Ilustracje przygotowali Filipe Andrade (rysownik Marvela) i Alessio Fioriniello (działa głównie we Włoszech), a kolorowaniem zajęli się Roman Titov (znany z serii „Angel”) i Krzysztof Ostrowski (funkcjonujący przede wszystkim na rynku polskim).

Autorem okładki jest zaś Matias Bergara - artysta, który ozdabiał takie komiksy jak „Sons of Anarchy”, „Cannibal” i „John Constantine: Hellblazer”.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada. Osoby, które zamówią grę na GOG, otrzymają nie tylko komiks Big City Dreams, ale także dodatkowy zestaw tapet i awatarów oraz plakaty do wydrukowania.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami