Assassin's Creed Valhalla - piwo pozwoli odciągnąć uwagę strażników

Nietypowa opcja.

W Assassin's Creed Valhalla powróci znana ze starszych części cyklu możliwość ukrywania się w tłumie. Okazuje się, że jedna z form opcji jest mocno nietypowa.

W rozmowie z serwisem PC GamesN reżyser projektu - Eric Baptizat - wyjawił, że Eivor może przysiąść się do ucztujących przy stole ludzi, dzięki czemu postać nie zostanie zauważona przez strażników.

Jeżeli zechcemy przemieścić się wraz z towarzyszami w inne miejsce - nadal unikając wzroku przeciwników - będziemy mogli zaproponować biesiadnikom postawienie piwa. Wówczas podążą za naszym podopiecznym chwiejnym krokiem.

Pojawi się też opcja wykorzystania wspomnianych osób do odciągnięcia uwagi wrogów - wystarczy odejść od grupy, stwierdzając, że jednak nie zafundujemy trunku. Niezadowoleni ludzie zareagują krzykiem, co zaalarmuje strażników, którzy przyjdą sprawdzić źródło zamieszek, nie pilnując Eivora.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami