Baldur's Gate 3 - Sądzone dziecko

Misja poboczna rozdziału 1, w której uratujesz diabelstwo, Arabellę.

Sądzone dziecko to poboczna misja rozdziału 1 w Baldur's Gate 3, którą odblokujesz podczas zadania Uczennica druida. Grupa druidów chce skazać na śmierć diabelstwo o imieniu Arabella, a twoim celem będzie temu zapobiec.

Zadanie to odblokujesz podczas wspomnianej misji Uczennica druida, a dokładnie tuż po zejściu do Szmaragdowego Gaju. Zbliż się do grupy druidów, obok której stoi cel tego zadania, Arabella (1).

156

Dojdzie do gwałtownej wymiany zdań. Podczas rozmowy będziesz mógł wykonać jeden z dwóch testów - [Natura] (2) bądź [Perswazja] (3). Wybierz ten, w którym masz większe premie. Po udanym teście druidzi zdecydują się puścić diabelstwo wolno i sama rozmowa zostanie zakończona.

157

Wyjdź teraz ze Szmaragdowego Gaju i udaj się do północno-wschodniej części obozu (4). Znajdziesz tam rodziców (5) uratowanej przed momentem Arabelli.

158

Nie ma większego znaczenia, które opcje dialogowe wybierzesz podczas rozmowy z rodzicami. Na koniec otrzymasz od nich Cenny Medalion, amulet, który po założeniu zaoferuje postaci sztuczkę Tańczące światła. Zadanie to dobiegnie w tym momencie końca.

Następnie: Baldur's Gate 3 - Podejrzany śpiew

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Herbaciarnia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami