Wiedźmin 3 z grafiką w stylu drugiej części - dzięki modyfikacji

Oraz muzyką i elementami interfejsu.

Internauta o pseudonimie ridman opublikował nową wersję moda, który zmienia grafikę Wiedźmina 3, tak, by stylem przypominała oprawę wizualną z drugiej części cyklu.

Projekt dostępny jest do pobrania za darmo w serwisie Nexus Mods. Modyfikacja działa nie tylko z podstawową wersją gry, ale również dodatkami Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Mod dodaje nowe zjawiska pogodowe i rodzaje oświetlenia. To jednak nie wszystko, ponieważ zmieniono interfejs użytkownika - w tym menu główne oraz ekran zarządzania posiadanym przez gracza ekwipunkiem.

Ponadto wprowadzono niedostępne wcześniej utwory. Użytkownik ridman przekonuje, że wszystkie zaimplementowanych modyfikacje mają na celu odtworzenie w Wiedźminie 3 atmosfery znanej z drugiej odsłony cyklu.

Warto zaznaczyć, że mod jest kompatybilny ze stworzonym przez innego fana HD Reworked Project, które gruntownie odświeża ogólną oprawę graficzną najnowszych przygód Geralta z Rivii.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami