Assassin's Creed Valhalla - mnóstwo nowego gameplayu

Oraz kolejny zwiastun.

Niedawno przedstawiciele mediów mieli okazję przetestować wczesną wersję Assassin's Creed Valhalla. Teraz dziennikarze i sam Ubisoft opublikowali szereg materiałów z fragmentami rozgrywki.

Na początek - zwiastun udostępniony przez wydawcę. Wideo przedstawia najważniejsze informacje o grze, wprowadzając do fabuły i prezentując systemy walki, eksploracji oraz rozwoju postaci.

Ubisoft prowadzi obecnie transmisję z gameplayem, ukazując fragmenty, z którymi niedawno mogli zapoznać się dziennikarze - w tym misję z udziałem synów legendarnego Ragnara Lothbroka. Sekwencja najpewniej pochodzi z początkowych etapów tytułu.

Serię materiałów opublikowali również nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera. Nagrania przedstawiają zadania poboczne, które użytkownik znajdzie eksplorując wirtualny świat.

Jest też film, prezentujący efekty spożycia halucynogennych grzybków. Postać doświadcza wizji niecodziennych wizji, z którymi związane jest wyzwanie - należy przejść przez kilka bram w odpowiedniej kolejności.

Kolejne wideo przedstawia wycieczkę po wiosce wikingów, którą rozwiniemy w toku rozgrywki. Osada stanowi bazę wypadową dla Eivora i pozwala na przykład ulepszyć posiadany ekwipunek i zrekrutować wojowników do armii.

Natomiast prowadzony w serwisie YouTube kanał Arekkz Gaming opublikował trwające 20 minut nagranie, prezentujące eksplorację otwartego świata i opcje personalizacji postaci.

Obszerne gameplaye udostępniły też profil GameRiot i serwis GameSpot.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami