Remake Demon's Souls na PS4 w ofercie węgierskiego Media Markt

Gra trafi też na starszą konsolę Sony?

W bazie węgierskiego oddziału Media Markt pojawiła się wersja PS4 remake'u Demon's Souls - produkcji, którą do tej pory zapowiedziano tylko na PS5.

Z informacji zamieszczonych na karcie katalogowej wspomnianego sklepu wynika, że tytuł na starszej konsoli Sony miałby pojawić się 19 listopada, a więc tego samego dnia, kiedy na nowej platformie japońskiej firmy.

To nie wszystko: węgierski Media Markt umożliwia składanie zamówień przedpremierowych na produkcję - cenę pozycji ustalono na 29999 forintów, czyli około 373 zł.

Oczywiście nie można wykluczyć, że grę w wersji PS4 dodano do bazy sklepu przez pomyłkę. Na karcie katalogowej widnieje jednak okładka tytułu z oznaczeniem dedykowanym projektom na PlayStation 4, a nie nową konsolę.

Remake Demon's Souls jest produkcją startową PS5 i w Europie ukaże się 19 listopada, a więc w dniu debiutu nadchodzącej platformy od firmy Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

PS5 - jak zwiększyć miejsce na dysku

Dodatkowa pamięć na gry.

PS5 - jak usuwać gry

Zarządzanie grami i pamięcią konsoli. Sprawdź, ile miejsca zostało na dysku.

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami