FIFA 21 i nadzwyczajna obrona Virgila van Dijka. Piłkarz jest za mocny?

Wideo z gry hitem w sieci.

W sieci pojawiło się nagranie z nietypowej akcji Virgila van Dijka w FIFA 21. Obrońca Liverpoolu wybronił strzał, podnosząc nogę ponad głowę. Wideo udostępniono już dziesiątki razy na Twitterze i różnych forach gromadzących społeczność fanów serii, a wielu graczy przyznaje w komentarzach, że holenderski zawodnik jest zbyt skuteczny.

Autorem oryginalnego filmu jest Tundinho_19, użytkownik Twittera:

Virgil van Dijk to zdecydowanie jeden z najlepiej ocenionych defensorów w FIFA 21, ale społeczność zgodnie twierdzi, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Pojawiają się komentarze takie jak „Czy piłka może w ogóle przedostać się obok Van Dijka?”.

„Van Dijk w FIFA jest niedorzeczny. Bóg jeden wie, ile meczów przez niego przegrałem” - napisał forumowicz na Reddicie.

Błędy z udziałem obrońców zdarzają się w FIFA 21 dość często, choć zazwyczaj mają inny charakter: piłka przenika przez nogi zawodników, mimo że ustawiają się poprawnie. Nadzwyczajna skuteczność Van Dijka wyróżnia się więc w grze i zwraca uwagę fanów.

Zobacz: FIFA 21 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami