Doom Eternal uruchomiony na lodówce

Poprzez chmurę i Game Pass.

Internauta Richard Mallard zdołał uruchomić Doom Eternal na lodówce. Mężczyzna wykorzystał w tym celu usługę grania w tak zwanej „chmurze” i abonament Game Pass.

Użytkownik opublikował na Instagramie nagranie, które przedstawia wspomniany tytuł działający na sprzęcie AGD - wideo można obejrzeć za pośrednictwem Twittera, na profilu dziennikarza serwisu VGC.

Lodówka, na której uruchomiono gry, jest urządzeniem typu smart od Samsunga, wyposażonym w funkcje sieciowe i oprogramowanie. Maszyna funkcjonuje pod kontrolą systemu Android, więc Mallard włączył aplikację abonamentu Game Pass i usługi xCloud.

Obraz z Doom Eternal wyświetlany jest w poziomie na ekranie, który umieszczono na drzwiach sprzętu. W opublikowanych filmach produkcje wydają się działać dosyć płynnie.

Z grania w „chmurze” poprzez xCloud mogą korzystać abonenci Game Pass Ultimate. Usługa na razie dostępna jest tylko na urządzeniach z Androidem, ale Microsoft chce, by pojawiła się także na PC oraz iPhone'ach i iPadach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami