The Outer Worlds wkrótce trafi na Steam

Po roku od premiery.

Obsidian Entertainment poinformowało, że The Outer Worlds na Steamie pojawi się 23 października, a więc rok po premierze na PC. Na razie gra na komputerach dostępna jest tylko w Epic Games Store i sklepie Microsoftu.

Wersja, która zawita na platformę Valve, zaoferuje między innymi osiągnięcia oraz możliwość zabawy z pomocą kontrolera. Do tego karty kolekcjonerskie i opcja przechowywania zapisanych stanów rozgrywki na serwerach w tak zwanej „chmurze”.

The Outer Worlds osadzone jest w świecie science-fiction. Gracze wcielają się w postać, która po 70 latach hibernacji wybudza się na statku kosmicznym. Celem jest uratowanie kolonii znajdującej się w układzie Arkadia.

Gra to RPG z wydarzeniami przedstawionymi z perspektywy pierwszej osoby. Nie brakuje starć, zarówno z wykorzystaniem broni palnej, jak i przeznaczonej do walki wręcz, a w przygodzie użytkownikom towarzyszą bohaterowie sterowni przez sztuczną inteligencję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami