Far Cry 2 odświeżony - fanowski remaster dostępny do pobrania

Odnowiona grafika i nie tylko.

Internauta o pseudonimie dannyhl2 przygotował modyfikację, która odświeża Far Cry 2 z 2008 roku - fanowski remaster dostępny jest za darmo.

Projekt zatytułowany New Dunia pobrać można za pośrednictwem serwisu Nexus Mods. Wymagane jest jednak zalogowanie na konto i wyrażenie zgody na wyświetlanie treści przeznaczonych dla dorosłych użytkowników.

Modyfikacja odnawia oprawę wizualną, wprowadzając nowe tekstury, realistyczniejsze oświetlenie oraz poprawiając wygląd wody i efektów. Twórca dodał również niewidziane w oryginale animacje, przeprojektował interfejs użytkownika i ulepszył pole widzenia.

Nie zabrakło zmian w mechanizmach rozgrywki. Przykładowo wdrożono opcję dokonywania cichych zabójstw oraz ulepszono poruszanie się postaci i system zużycia energii. Ponadto zmniejszono wytrzymałość przeciwników.

Do gry trafił też sposób leczenia wzorowany na Far Cry 3, a także przyjaźnie nastawiona do gracza frakcja, która wspomoże w walce. Są również nowe rodzaje przeciwników, realistyczniej działająca broń oraz możliwość jednoczesnego prowadzenia pojazdu, strzelania i używania granatów. Do tego usprawniona warstwa dźwiękowa i eliminacja różnorodnych błędów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami