CoD: Black Ops Cold War pozwoli zmienić pole widzenia także na konsolach

W grze pojawi się też system oznaczania.

Studio Treyarch poinformowało, że w Call of Duty: Black Ops Cold War pojawi się możliwość zmiany pola widzenia, czyli tak zwanego FOV. Funkcja dostępna będzie na wszystkich platformach sprzętowych gry - nie tylko na PC, ale też konsolach.

Opcję przetestują uczestnicy startującej dzisiaj na PS4 bety trybu wieloosobowego strzelanki (za tydzień rozpocznie się na komputerach i Xbox One). Dzięki ustawieniu, można na przykład ujrzeć więcej elementów po bokach ekranu, ale kosztem widoczności na odległość.

Treyarch ujawnił jednocześnie, że wczesna wersja tytułu zaoferuje system oznaczania istotnych elementów na mapie. Rozwiązanie znane między innymi z Apex Legends pozwoli towarzyszom wskazywać położenie przeciwników, wyposażenia i innych obiektów - wystarczy wcisnąć lewą strzałkę na padzie lub klawisz Z na klawiaturze.

Pełna wersja Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami