Baldur's Gate 3 - zagadka: otwarcie ozdobnego relikwiarza

Zamknięta skrzynia na statku Nautiloid.

Podczas prologu w Baldur's Gate 3 natrafisz na zamkniętą skrzynię - ozdobny relikwiarz - na pokładzie statku Nautiloid. W tym rozdziale wyjaśniamy, co musisz zrobić, by ją otworzyć.

W trakcie przemierzania statku Łupieżców Umysłu, Nautiloida, trafisz do pomieszczenia, w którym znajdować będzie się schwytana Posępne Serce - jedna z twoich przyszłych towarzyszek. W centralnej części (1) tego pomieszczenia znajdziesz też zamkniętą skrzynię.

006

Owa skrzynia to ozdobny relikwiarz (2). W normalnej sytuacji mógłbyś użyć wytrychów, by ją otworzyć, jednak na tym etapie rozgrywki nie masz jeszcze do nich dostępu.

007

Zamiast tego znaleźć musisz klucz, który ją otworzy. Podążaj przejściem biegnącym na zachód od skrzyni, by dotrzeć do lokalizacji z kluczem (3).

008

Znajdziesz go w ciele wykrwawionej kapłanki (4). Wejdź w interakcję ze zwłokami i podnieś wymyślny klucz.

009

Wróć teraz do miejsca z ozdobnym relikwiarzem i kliknij na niego, by postać automatycznie wykorzystała klucz. Skrzynia się otworzy, a ty będziesz mógł zebrać jej zawartość.

Następnie: Baldur's Gate 3 - jak otworzyć skrzynię w gawrze sowodźwiedzi

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - zagadka: Myrnath

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami