Watch Dogs Legion otrzyma darmowy tryb wieloosobowy

Szczegóły na temat popremierowego rozwoju gry.

Ubisoft opublikował fabularny zwiastun Watch Dogs Legion i przedstawił informacje o popremierowym rozwoju gry. W planach jest między innymi darmowy tryb wieloosobowy, który zostanie udostępniony 3 grudnia.

Moduł pozwoli nawet czwórce użytkowników wspólnie eksplorować Londyn i wykonywać aktywności poboczne. Pojawią się misje i wydarzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o kooperacji w grupach od dwóch do czterech graczy, w tym tak zwane operacje taktyczne.

Twórcy przygotowują także warianty rywalizacji. W grudniu do tytułu trafi arena spiderbotów - deathmatch, w którym uczestnicy zabawy (od czterech do ośmiu) przejmują kontrolę nad robotami w formie pająków. Celem jest wyeliminowanie konkurentów.

Deweloperzy obiecują, że w przyszłości zaimplementują kolejne tryby PvP. Do produkcji zmierza między innymi znana z wcześniejszych części Inwazja, w której użytkownicy mogą przenikać do sesji innych graczy i ich atakować.

To nie wszystko: w przygotowaniu są dodatkowe treści do kampanii fabularnej - w 2021 roku do gry zawitają nowe misje, postacie i umiejętności oraz moduł New Game Plus. Ponadto w planach są płatne rozszerzenia, wprowadzające bohaterkę z uniwersum Assassin's Creed.

Watch Dogs Legion ukaże się 29 października na PC, PS4 i Xbox One, a późniejszym terminie na PS5 i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami