Gry z serii Wolfenstein, Dishonored i Prey trafią na Xbox Series X/S - sugeruje ESRB

W udoskonalonej wersji?

  • ESRB sklasyfikowało Dishonored & Prey The Arkane Collection i Wolfenstein Alt History Collection na Xbox Series X/S
  • Brak wzmianki o wersji PS5

Tytuły z serii Wolfenstein, Dishonored i Prey zmierzają na Xbox Series X/S - wynika z informacji odnalezionych w bazie amerykańskiego ESRB.

Jak pisze IGN, agencja, która zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowych grom oceniła dwa zestawy. Pierwszy to Dishonored & Prey The Arkane Collection z podobno czterema pozycjami - zapewne Dishonored, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider i Prey.

Drugim ocenionym przez ESRB pakietem jest Wolfenstein Alt History Collection. Według amerykańskiej organizacji, w skład paczki również wejdą cztery gry - najprawdopodobniej odsłony cyklu o podtytułach The New Order, The Old Blood, The New Colossus i Youngblood.

Obie kolekcje sklasyfikowano wyłącznie w wersji na Xbox Series X/S. Na razie nie jest jasne, czy zawarte w zestawach produkcje zaoferują ulepszenia graficzne i czy posiadacze oryginałów na Xbox One otrzymają darmowy upgrade do nowszych edycji.

W bazie agencji z USA na razie nie ma wzmianki o pakietach w wydaniu PS5. Nie jest jasne, czy trafią na konsolę Sony - spekuluje się, że mogą ominąć platformę, co może być pokłosiem niedawnego wykupienia Bethesdy (wydawcy paczek) przez Microsoft.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami