Assassin's Creed Valhalla - dokumentalne słuchowisko o wikingach od Ubisoftu

Audycja w polskiej wersji językowej.

W ramach przygotowań do debiutu Assassin's Creed Valhalla firma Ubisoft stworzyła dokumentalne słuchowisko, które przybliża życie wikingów.

Podcast składa się z 5 epizodów, a każdy trwa około 16 minut. Wszystkie odcinki dostępne są za darmo za pośrednictwem serwisu Spotify. Polski oddział wydawcy postanowił zlokalizować audycję - usłyszymy więc rodzime głosy.

W słuchowisku Echa Valhalli aktorzy i eksperci opowiadają o życiu i zwyczajach wikingów. Co ciekawe, historię nordyckich ludów przedstawiono również za pomocą fabularyzowanych i „pieczołowicie przygotowanych scen”.

Poszczególne odcinki poświęcono między innymi podróżach przez morza, a także podbojach terenów w Anglii. Nie zabrakło też historii o próbach założenia nowego imperium.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Gra trafi też na PS5 w dniu premiery konsoli, czyli 19 listopada w Polsce.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami