Among Us - zadanie (task): run diagnostics

Przeprowadzenie diagnostyki na Mira HQ.

Run Diagnostics to najdłuższe pod względem czasu oczekiwania zadanie w Among Us. Misja podzielona jest na dwa etapy rozgrywane w tym samym miejscu, a pomiędzy nimi konieczne jest odczekanie 90 sekund.

Misji tej podejmiesz się na mapie Mira HQ, a dokładniej w miejscu startowym, czyli w pomieszczeniu Launchpad. By rozpocząć, wejdź w interakcję z terminalem (1) przy lądowisku.

055

W nowo otwartym oknie musisz wcisnąć przycisk przypominający spację (2), by rozpocząć diagnostykę. Na ekranie pojawi się wartość procentowa (3), która odzwierciedla stopień ukończenia - gdy zejdzie do 0, będzie można rozpocząć kolejny etap.

056

Możesz teraz zamknąć to okno, gdyż musisz odczekać 90 sekund. Aktualny czas (4) sprawdzisz spoglądając na listę zadań.

057

Gdy czas dobiegnie końca, wejdź ponownie w interakcję z terminalem. W głównej części okna zobaczysz schemat z 5 punktami. 4 z nich są niebieskie, 1 z kolei czerwony (5). Kliknij na czerwony punkt, by wskazać anomalię i jednocześnie zakończyć to długie zadanie.

058

Jest to najdłuższe pod względem czasu oczekiwania zadanie w Among Us. Po rozpoczęciu diagnostyki, warto uciec z tego miejsca - jest ono bardzo rzadko uczęszczane, co ułatwia oszustowi przeprowadzenie zabójstwa. Wróć tutaj gdy odliczanie się zakończy, wskaż anomalię i czym prędzej uciekaj.

Następnie: Among Us - zadanie (task): buy beverages

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): record temperature

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami