Among Us - zadanie (task): replace water jug

Wymiana butli z wodą.

Replace water jug to kolejne z zadań w Among Us, a dokładniej na mapie Polus. W trakcie jego realizacji, twoim celem będzie napełnienie zbiornika z wodą i wykorzystanie go do uzupełnienia wody w innym pomieszczeniu.

Zadanie to dostępne jest wyłącznie na mapie Polus. Zawsze rozpoczyna się w tym samym miejscu - jest to Boiler Room, pomieszczenie w lewym dolnym rogu mapy. Znajdziesz tam zbiornik z wodą (1), z którym musisz wejść w interakcję.

047

Wyświetli się nowe okno, z dwoma butlami na wodę - jedną pustą i jedną pełną. Musisz wcisnąć przycisk (2) widoczny u góry ekranu, by przelać wodę z jednego pojemnika do drugiego.

048

Gdy to zrobisz, udaj się do pomieszczenia Office, gdzie znajdziesz taki sam zbiornik z wodą (3), z którym musisz wejść w interakcję. W nowym oknie ponownie kliknij na przycisk (4), by przelać wodę. Gdy zbiornik się napełni, zadanie zostanie wypełnione.

049

Zadanie jest banalnie proste, jednak jego wykonanie może być szalenie niebezpieczne. Tyczy się to przede wszystkim pierwszego etapu i pobytu w Boiler Room - pomieszczenie to ulokowane jest na uboczu, musisz liczyć się z tym, że oszust (Impostor) będzie się tam chciał na ciebie zasadzić.

Następnie: Among Us - zadanie (task): reboot WiFi

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): clear asteroids

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami