Cyberpunk 2077 ozłocony. Wyciekła pełna mapa Night City

Z pudełkowej wersji gry.

  • Cyberpunk 2077 nie zaliczy kolejnego opóźnienia - gra jest „w złocie”
  • Wyciekł wygląd fizycznej mapy i pocztówek, dodawanych do pudełkowej edycji gry

CD Projekt Red poinformowało, że Cyberpunk 2077 osiągnął złoty status, co oznacza, że produkcja jest już gotowa na premierę 19 listopada i wysłana do tłoczni. W sieci pojawiły się też zdjęcia fizycznej mapy i pocztówek dodawanych do pudełkowej wersji.

„Ozłocenie” nie równa się oczywiście zakończeniu prac nad grą, bo proces eliminowania błędów i usterek będzie trwał zapewne jeszcze po premierze - tym bardziej że studio zarządziło ostatnio przymusowe sześć dni roboczych w tygodniu, przechodząc w tryb tzw. crunchu. Może to oznaczać, że na start otrzymamy dużą aktualizację.

Wspomnianą wcześniej mapę i pocztówki opublikowano na forum ResetEra. Grafika prezentuje wszystkie dystrykty i główne drogi w mieście Night City.

cyberpunk_2077_mapa

Pocztówki przedstawiają panoramę południowej dzielnicy o nazwie Pacifica, a także widok na ruchliwą ulicę oraz klub.

cyberpunk_2077_pocztowki

Cyberpunk 2077 trafi na PC i obecną generację konsol, ale gra zadziała od razu na PS5 i Xbox Series X/S. Twórcy pracują też nad pełnoprawną next-genową wersją gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (24)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (24)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami