Among Us - zadanie (task): scan boarding pass

Jak zeskanować przepustkę na pokład.

Scan boarding pass to jedno z zadań w Among Us, na które trafisz na mapie Polus. W teorii nie należy do najtrudniejszych, gdyż wymaga jedynie zeskanowania przepustki, jednak sama mechanika może przysporzyć problemów.

Cel ten jest zawsze do wykonania w pomieszczeniu Office i dostępny wyłącznie na mapie Polus. By rozpocząć zadanie, wejdź w interakcję z telewizorem (1) w mniejszej części pomieszczenia.

033

Na nowym ekranie kliknij w żółty trójkąt (2), by odkryć przepustkę. Gdy ta się pojawi, naciśnij strzałkę (3) widoczną nad portretem twojej postaci, by obrócić kartę.

034

Teraz musisz już tylko złapać kartę - przytrzymując przycisk myszy bądź palec na ekranie - i przeciągnąć ją na czerwone pole (4) po prawej stronie.

035

Po krótkiej chwili pole zmieni zabarwienie na zielono i zadanie zostanie wykonane. Nie da się tutaj popełnić błędu, więc nie musisz martwić się dokładnością. Pamiętaj jednak, że jego wykonanie zajmuje dość długi czas - pilnuj się, by nie zaskoczył cię oszust (Impostor).

Następnie: Among Us - zadanie (task): inspect sample

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): submit scan

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami