Among Us - zadanie (task): inspect sample

Badanie próbek w laboratorium. 

Inspect Sample to jedno z prostszych zadań w Among Us, które wykonasz na mapie The Skeld bądź Polus. Jest to jednocześnie zadanie wymagające najwięcej czasu do ukończenia.

W zależności od mapy, na której będziesz grać, zadanie to wykonasz w Medbay (mapa The Skels) bądź w Laboratory (Polus). Po wejściu w interakcję z komputerem, na ekranie pojawi się 5 fiolek. By rozpocząć wykonywanie zadania, kliknij na zielony przycisk (1) widoczny u dołu ekranu. Fiolki wypełnione zostaną próbkami i rozpocznie się odliczanie czasu.

036

Musisz teraz odczekać 60 sekund, by móc zakończyć zadanie. Warto w tym momencie podjąć się innych czynności i wrócić tutaj, gdy czas (2) dobiegnie końca.

037

Ponownie wejdź w interakcję z komputerem. Na ekranie pojawią się znane ci fiolki. 4 z nich zabarwione będą na niebiesko, 1 na czerwono. Kliknij na zielony przycisk pod czerwoną fiolką (3) by ją zebrać i zakończyć to zadanie.

038

Końcówka jest tutaj kluczowa. Jeśli klikniesz na którąś z niebieskich fiolek, zadanie zostanie zresetowane i trzeba będzie rozpoczynać je od nowa. Pilnuj się więc, by dobrze kliknąć - możesz nie mieć ponownej okazji, by ukończyć to zadanie.

Następnie: Among Us - zadanie (task): fuel engines

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): scan boarding pass

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami