Among Us - zadanie (task): clear asteroids

Strzelanie do asteroid z broni pokładowej.

Clear asteroids to jedno z bardziej oryginalnych zadań w Among Us, a zarazem jedno z najbardziej czasochłonnych. Dostępne jest na wszystkich trzech mapach w grze, a w trakcie jego wykonywania do zniszczenia będzie 20 asteroid.

W zależności od mapy, zadanie to rozpoczniesz w innym miejscu. Na mapach The Skeld i Polus będzie to sekcja Weapons, z kolei dla Mira HQ będzie to Balcony. By rozpocząć zadanie, zbliż się i wejdź w interakcję z fotelem (1).

045

Otworzy się nowe, zabarwione na zielono okno. Na ekranie przelatywać będą asteroidy, na które musisz klikać myszką bądź naciskać palcem. Wtedy też celownik (2) automatycznie na nie przeskoczy i zestrzeli. Musisz zniszczyć w ten sposób łącznie 20 asteroid, by zakończyć zadanie - ilość zniszczonych skał: Destroyed (3) znajdziesz przy dolnej krawędzi ekranu.

046

Zadanie to jest jednym ze sposobów na udowodnienie swojej niewinności. Podczas wykonywania go, inni załoganci mogą ujrzeć strzały z dział (4), co udowadnia, że dana osoba faktycznie wykonuje to zadanie. Jeśli zobaczysz kogoś przy fotelu, a widoczne na ekranie działa będą nieaktywne, najpewniej gracz ten to oszust (Impostor).

Następnie: Among Us - zadanie (task): replace water jug

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): fix weather node

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami