PS5 w rękach japońskich youtuberów - prezentacja wyglądu konsoli i gier

Spojrzenie na urządzenie Sony.

  • W ramach YouTube Gaming Week gracze i dziennikarze mogli sprawdzić PS5
  • Udostępnione filmy ukazują wygląd konsoli i gameplaye z kilku gier

Niedawno Sony zaprosiło wybranych youtuberów i dziennikarzy z Japonii do przetestowania PS5 i gier zmierzających na platformę. Teraz opublikowano filmy z wrażeniami - materiały są w języku japońskim, co jednak nie przeszkadza w oglądaniu.

ps5_konsola_wyglad
PS5 w całej okazałości

Gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni mieli możliwość sprawdzenia samego urządzenia, choć jedynie w wersji wyposażonej w napęd płyt. Nagrania prezentują więc z bliska rzeczywisty wygląd nowej konsoli, potwierdzając dosyć duży rozmiar sprzętu.

Youtuberzy przedstawili również kilka gier na PS5. Ukazano między innymi Astro's Playroom, czyli instalowany na każdej maszynie tytuł, który w ramach szeregu wyzwań pozwala zapoznać się z podstawowymi funkcjami kontrolera DualSense.

Ciekawostką jest przygotowane przez redakcję Famitsu nagranie, które na przykładzie wspomnianej produkcji prezentuje możliwości dysku SSD. Po każdym zgonie kierowanej postaci, pozycja wczytuje się w kilka sekund.

Inne przedstawione w opublikowanych filmach gry to między innymi Godfall i rozszerzona wersja Devil May Cry 5 - wideo zawierają kilkuminutowe fragmenty rozgrywki.

PS5 w Polsce i pozostałych krajach Europy zadebiutuje 19 listopada. Cena konsoli z czytnikiem płyt wynosi 2299 zł, a model Digital dostępny będzie za 1849 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (34)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (34)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami