Drugi sezon Fall Guys wystartuje w przyszłym tygodniu

Średniowiecze, rycerze i smoki.

Studio Mediatonic poinformowało, że drugi sezon popularnego Fall Guys rozpocznie się w przyszłym tygodniu - 8 października.

Motywem przewodnim nadchodzącego wydarzenia będzie średniowiecze. Pojawią się rundy inspirowane „wiekami ciemnymi” oraz przeszkody pokroju mostów zwodzonych i opadających toporów.

W planach też dodatkowe kostiumy dla postaci graczy. Przypominającym kolorowe fasolki bohaterom użytkownicy założą stroje nawiązujące do rycerzy, wikingów, smoków, wiedźm i czarodziejów.

Ogłoszono jednocześnie, że do końca bieżącego - pierwszego - sezonu rozgrywek uczestnicy zabawy zdobędą podwójną liczbę punktów sławy, czyli odpowiednika doświadczenia, służącego do rozwoju podopiecznych.

Fall Guys to popularna gra sieciowa, w której 60 użytkowników walczy o pozostanie na planszy. Tytuł odniósł sukces po tym, jak został udostępniony w sierpniowym PS Plus - produkcja okazała się najchętniej pobieraną w historii abonamentu Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami