Beta CoD: Black Ops Cold War jest znacznie ulepszona względem alfy - zapewniają twórcy

"Nie zdajecie sobie sprawy, co ta ekipa potrafi".

W połowie września na PS4 zorganizowano otwarte testy alfa Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy strzelanki obiecują teraz, że nadchodząca beta zaoferuje znaczne ulepszenia względem wspomnianej wersji.

„Beta Black Ops Cold War jest dużym udoskonaleniem w porównaniu do alfy. Nie wszyscy zdają sobie chyba sprawę, co ta ekipa potrafi zrobić w krótkim okresie czasu. Od nowych funkcji po fundamenty rozgrywki, wszystko wyniesiono na wyższy poziom” - przekonuje na Twitterze główny projektant gry, Tony Flame.

Odpowiadając na pytanie jednego z fanów, deweloper poinformował również, że klient nadchodących testów będzie zupełnie nową aplikacją. Posiadacze PS4 mogą więc usunąć program pobrany na potrzeby alfy.

Pierwsza beta odbędzie się w dniach 8-12 października, ale wyłącznie na PlayStation 4. Przez pierwsze dwa dni dostęp uzyskają tylko osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Posiadacze PC i Xbox One sprawdzą strzelankę w terminie 15-19 października.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami