Need for Speed i tajemnicze obrazki. Wkrótce zapowiedź remastera Hot Pursuit?

Aktualizacja: Uruchomiono stronę z licznikiem.

  • Na Twitterze serii Need for Speed pojawiły się tajemnicze grafiki
  • Obrazki wskazują na zapowiedź nowego projektu 5 października

Aktualizacja (03.10): Na oficjalnej witrynie internetowej Need for Speed uruchomiono stronę z licznikiem. Zegar odmierza czas do godziny 17:00 w poniedziałek, 5 października, czasu polskiego. Niewykluczone, że wtedy dojdzie do ujawnienia przygotowywanej niespodzianki.

„5:10. Jakim cudem był tak szybki? Pięć i dziesięć. „Zadzwoń do Pizzerii Wielkiego Joego pod numer 0800-510-510-510”. Na pewno jest jakiś sposób, żeby to naprawić” - napisano na portalu.

nfs_licznik
Licznik na oficjalnej stronie internetowej serii Need for Speed

Oryginalna wiadomość (02.10): Na oficjalnym profilu serii Need for Speed w serwisie Twitter opublikowano serię wpisów z tajemniczymi grafikami. Fani spekulują, że obrazki sugerują zbliżającą się zapowiedź remastera Hot Pursuit - starszej odsłony cyklu.

Dwie ilustracje przedstawiają samochód uciekający przed policją, a ostatni ukazuje zaparkowany przed budynkiem wóz, przy czym drugi screen prezentuje scenę z właściwej rozgrywki.

Uwagę zwracają liczby: na obu grafikach wyszczególniono ciąg cyfr 510, a pierwszy obrazek opublikowano o godzinie 17:10, czyli o 5:10 popołudniu. Fani - między innymi z forum Resetera - podejrzewają, że wskazują na datę 5 października.

Istnieje możliwość, że tego dnia EA ujawni szykowaną niespodziankę, choć nie jest jasne, jaką dokładnie. Spekuluje się, że chodzi o remaster Need for Speed Hot Pursuit - tym bardziej, że doniesienia o projekcie pojawiają się regularnie. Niedawno pozycję oceniła koreańska agencja przyznająca kategorie wiekowe grom, a wcześniej o tytule mówił dziennikarz Jeff Grubb.

Należy jednak zaznaczyć, że opublikowane screenshoty pochodzą z ubiegłorocznej odsłony cyklu o nazwie Heat. Niewykluczone więc, że w planach jest dalszy rozwój produkcji i przeniesienie jej na konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Forza Street zostanie niedługo wyłączona

Twórcy porzucają darmową odsłonę serii.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami