Going Under - kolorowa satyra

Roguelike o urokach „fajnych korporacji”.

Going Under to nowy roguelike od niezależnego studia Aggro Crab. Gra jest dostępna na PC, PS4, Xbox One oraz na Switchu. W naszym materiale prezentujemy gameplay i pierwsze wrażenia.

Produkcja zwraca uwagę przede wszystkim kolorową oprawą i ciekawą stylistyką, ale też tematyką. Bohaterką jest stażystka w modnej korporacji, która wyewoluowała z małego start-upu. Autorzy przedstawiają poruszaną tematykę w prześmiewszy, ironiczny sposób.

Mamy więc bezpłatne staże, wykorzystywanie pracowników przy jednoczesnym kreowaniu sztucznej, pozytywnej atmosfery. Jest też szef-wizjoner wyposażony w najnowsze, modne gadżety.

Pod tym wszystkim czają się potwory - dosłownie. Lochy mieszczą się pod siedzibą firmy. W trakcie walki wykorzystujemy różne przedmioty, nawet krzesła czy inne elementy otoczenia. Znajdujemy ulepszenia i przedzieramy się do bossów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami