Crash Bandicoot 4: It's About Time - pierwsze recenzje i oceny mediów

Udany powrót jamraja.

Crash Bandicoot 4: It's About Time debiutuje dzisiaj na PS4 i Xbox One. W internecie pojawiły się już pierwsze recenzje sequela, które wskazują, że deweloperzy ze studia Toys for Bob stanęli na wysokości zadania.

Autorzy są zgodni co do faktu, że mamy do czynienia z grą tworzoną przede wszystkim z myślą o fanach. Projekt poziomów i wysoki poziom trudności powinny zadowolić miłośników jamraja.

„To zastrzyk nowych pomysłów do formuły klasycznego gameplayu, dzięki którym rozgrywka zaskakuje i zachwyca. Można poczuć się jak w domu” - napisał recenzent serwisu Gamespot.

„Mocny powrót serii, który pokazuje co by było, gdybyśmy wcześniej otrzymali prawdziwego następcę Crasha 3” - twierdzi Chris Carter z Destructoida.

crash_bandicoot_4_pierwsze_recenzjescr
Jak zawsze można liczyć na różnorodne poziomy

Przykładowe oceny Crash Bandicoot 4:

Odpowiedzialni za grę deweloperzy z Toys for Bob są odpowiedzialni za wydaną w ubiegłym roku kolekcję remake'ów trzech części Spyro.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami