Nowa broń w CoD Warzone i Modern Warfare sieje postrach wśród graczy

Strzelanie przez ściany.

Niedawno w Call of Duty Warzone i Modern Warfare rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek. Jedną z wprowadzonych nowości jest radziecki karabinek AS Wał, który jednak nie działa poprawnie i daje dużą przewagę, psując balans rozgrywki.

Po połączeniu z magazynkiem naboi typu SPP broń okazuje się nadzwyczaj potężna. Wspomniane rozszerzenie pozwala skorzystać z amunicji przeciwpancernej, która służy do przebijania celów - także ścian.

Crossmap VAL Shot- LMFAO from r/modernwarfare

Warzone i Modern Warfare umożliwiają eliminowanie celów przez różnego rodzaju struktury. AS Wał w zestawie z wymienionym dodatkiem potrafi - najprawdopodobniej w wyniku błędu - penetrować kilka ścian, docierając do ofiary.

The penetation of the new AS VAL might need some tweaking. In game examples. from r/CODWarzone

Jak udowadnia nagranie opublikowane przez youtubera o pseudonimie TheXclusiveAce, karabinek z magazynkiem SPP potrafi przebijać się przez obiekty przy niewielkiej utracie zdrowia postaci gracza. Problemem jest też używanie broni wraz z granatami, wskazującymi położenie wrogów.

Dużą moc AS Wał prezentują także filmy publikowane w internecie. Jeden z użytkowników na początku meczu ostrzelał wszystkie pobliskie budynki, by pozbyć się pojawiających się w nich przeciwników.

Potęga nowej broni jest zapewne efektem błędu. Niewykluczone, że Infinity Ward wkrótce wprowadzi stosowne poprawki, obniżając skuteczność radzieckiego karabinku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami