Among Us - zadanie (task): submit scan

Skan medyczny.

Submit scan to jedno z zadań ze specjalnymi animacjami w Among Us. Oznacza to, że wykonująca je postać jest animowana w specyficzny sposób - nie stoi tylko w miejscu jak kołek.

To bardzo ważne, ponieważ Impostor nie rozwiązuje zadań naprawdę. Nigdy nie próbuj więc udawać, że wykonujesz zadania z animacjami, na przykład właśnie submit scan.

Sam task jest bardzo prosty. Musisz po prostu podejść do urządzenia skanującego (1), które zawsze znajduje się w obszarze Med Bay.

skan

Animacja jest bardzo wyraźna - nasza postać jest prześwietlana zielonymi promieniami (2). Jeśli widzisz, że ktoś stoi obok tego urządzenia, ale nie widać animacji, może to oznaczać, że jest oszustem.

skan2

Dobrym pomysłem jest zaproszenie innych graczy podczas rozmowy na czacie, by przyjrzeli się, jak skanujesz swoją postać - w ten sposób udowodnisz wszystkim, że nie jesteś oszustem.

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): prime shields

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Among Us - zadanie (task): scan boarding pass

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami