Among Us - czy w grze jest crossplay

Wspólna rozgrywka graczy PC, Android i iOS.

Gra Among Us dostępna jest zarówno w wersji na PC - za sprawą platformy Steam - jak i na urządzeniach mobilnych opartych o system Android i iOS. Czy grając w wersję na PC, możesz wspólnie bawić się z graczami korzystającymi z wersji mobilnych?

Mamy dobrą wiadomość - tak, istnieje możliwość gry międzyplatformowej. Posiadacze wersji na komputery, a także użytkownicy urządzeń mobilnych łączeni są we wspólne gry. Co ważne, nie jest tu wymagana żadna ingerencja ze strony graczy - wszystko dzieje się od strony serwerów.

Możesz to więc wykorzystać, by wspólnie grać ze znajomym, który posiada urządzenie z innym systemem operacyjnym. Jest to też świetny sposób na sprawdzenie produkcji, gdyż wersja na urządzenia mobilne jest w pełni darmowa. Możesz wiec ją pobrać, przetestować i sprawdzić czy podoba ci się gra - a następnie zakupić wersję na PC, która charakteryzuje się wygodniejszym sterowaniem.

Następnie: Among Us - jak zamykać i otwierać drzwi

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - jak jak zmienić wygląd postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami