Tajemnicza przepaść z lotniskiem na dnie nowym fenomenem w Microsoft Flight Simulator

Niecodzienne zjawisko.

Przemierzając wirtualny świat w Microsoft Flight Simulator gracze natrafili na tajemniczą przepaść, na dnie której znajduje się lotnisko.

What a nice vie- from r/MicrosoftFlightSim

O znalezisku poinformował użytkownik Reversed Window z forum Reddit. Zlokalizowana na terenie Brazylii jama wyróżnia się dużą głębokością i bardzo nietypowym wyglądem - boczne ściany pokryte są teksturami, które są zapewne błędnie wyświetlaną roślinnością.

Na dole jest zaś lotnisko Lagoa Nova. Gracze mogą odwiedzić przepaść, obierając za cel wspomniane lądowisko. Ponadto wybierając port jako punkt startowy, można automatycznie przenieść się do wnętrza otchłani, choć wylot z czeluści jest praktycznie niemożliwy.

Nie jest jasne, w jaki sposób głębia powstała. Jak pisze PC Gamer, niewykluczone, że tak jak w przypadku tajemniczego obelisku, który pojawił się na terenie Australii, zjawisko jest efektem błędu, na co wskazują problemy z wyświetlaniem grafiki w środku jamy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami