PS Plus: październik 2020 - pełna oferta

Need for Speed Payback i Vampyr.

Sony ujawniło listę gier, które w październiku bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 pojawi się między innymi Need for Speed Payback, czyli wydana w 2017 roku odsłona wyścigowej serii EA. Tytuł opowiada historię Tylera, Maca i Jess - każda postać specjalizuje się w innym stylu prowadzenia pojazdów - którzy podejmują się walki z organizacją przestępczą.

nfs_payback_plus
W Need for Speed Payback nie brakuje efektownych scen

Abonenci otrzymają też Vampyr od twórców Life is Strange. Akcję osadzono w czasach epidemii hiszpanki, a gracze wcielają się w lekarza Jonathana E. Reida, który został przemieniony w wampira. Nie brakuje wyborów, wpływających na rozwój fabuły.

Od 6 października do PS Plus trafią:

  • Need for Speed Payback (PS4)
  • Vampyr (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • PUBG (PS4)
  • Street Fighter 5 (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami