[PLOTKA] Starfield zadebiutuje już w 2021 roku, jest nowa grafika

Nowa gra Bethesdy coraz bliżej?

Internauta, który niedawno opublikował screeny prezentujące podobno Starfield, udostępnił kolejną grafikę pochodzącą podobno z powstającej gry Bethesdy. Użytkownik twierdzi także, że gra ukaże się w 2021 roku.

Nowa ilustracja przedstawia postać gracza w pobliżu budynku, który najpewniej jest fragmentem bazy kosmicznej. Bohater nosi kombinezon i znajduje się w przestrzeni bez atmosfery. Jakość oprawy wizualnej wskazuje, że obrazek ukazuje wczesną wersję projektu.

starfield_nowa_grafika

Internauta odpowiedzialny za opublikowanie wszystkich dotychczasowych screenów z gry - użytkownik o pseudonimie ElectricalAd8659 - twierdzi też, że Starfield zadebiutuje w 2021 roku. Informację przekazał we wpisie, którego kopia dostępna jest w serwisie Imgur.

Na razie nie ujawniono wielu szczegółów na temat tytułu - wiadomo jedynie, że osadzony jest w realiach science-fiction. Produkcja tworzona jest od kilku lat i powinna trafić do sprzedaży przed The Elder Scrolls 6.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami