Pierwsze szczegóły o Destruction AllStars, grze startowej PS5

Będą mikropłatności, pomimo ceny 349 zł.

Jednym z tytułów zaprezentowanych na czerwcowym pokazie PS5 było Destruction AllStars - gra startowa i zarazem exclusive konsoli Sony. Dotychczas nie znaliśmy szczegółów rozgrywki, ale teraz wydawca wyjaśnia wątpliwości. Niestety zabrakło gameplayu.

Przed meczem wybieramy jedną z szesnastu postaci, dysponujących unikalnymi zdolnościami. Kierując bojowym samochodem, staramy się zniszczyć auta innych zawodników na zamkniętej arenie.

destruction_allstars_postacie
Postacie na start

Celem jest uderzanie pozostałych pojazdów, by zadać częściowe obrażenia, ale z opisu na PlayStation Blog wynika, że jednym sprytnym atakiem można unicestwić auto. Kierowcy mają do dyspozycji dopalacze i uniki.

Utrata samochodu nie oznacza końca rozgrywki. Postacie poruszające się na pieszo mogą kraść cudze pojazdy, a także wejść na platformy z losowymi przedmiotami, umożliwiającymi zwabienie przeciwnika w pułapkę.

Wszyscy, którzy przetrwają pierwszą minutę meczu, otrzymają specjalną zdolność i wyjątkowo mocne auta, które mogą rzekomo zmienić przebieg spotkania.

Warto wspomnieć, że pomimo wysokiej ceny - 349 zł - gra zaoferuje też mikropłatności, co ujawnia strona gry w sklepie Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami