Filmy ze Spider-Manem "niezbędne" na PS5 - nowe oznaczenie na pudełku

Produkcje kinowe dla posiadaczy nowej konsoli.

Firma Sony na pudełku zbiorczego wydania filmów ze Spider-Manem umieściła informację, wskazującą, że są „niezbędne” na PlayStation 5.

W internetowym sklepie Amazon pojawiła się kolekcja trzech produkcji o przygodach pajęczego bohatera - aktorskich „Homecoming” i „Daleko od domu” oraz animowanego „Spider-Man Uniwersum”. Serwis PushSquare zauważył, że na opakowaniu pakietu widnieje etykietka z logo PS5 i napisem „4K Movie Essentials”

spider_man_filmy_oznaczenie_ps5
Pudełko zestawu filmów ze Spider-Manem (źródło: Amazon)

Informację można przetłumaczyć jako „filmy 4K niezbędne na PlayStation 5”. Oznaczenie próbuje przekonać potencjalnego nabywcę, że produkcje z zestawu powinien kupić każdy posiadacz nowej platformy.

Paczka trafi do sprzedaży w dniu premiery konsoli - 19 listopada. Nadmienić należy, że PS5 wyposażone jest w napęd Ultra HD Blu-Ray, co pozwoli właścicielom sprzętu oglądać również filmy z płyt.

Postać Spider-Mana od jakiegoś czasu kojarzona jest przede wszystkim z PlayStation. Wydana w 2017 roku gra oraz nadchodząca kontynuacja, w której wcielimy się w Milesa Moralesa, dostępne są tylko na platformach Sony. Bohater pojawi się też w Marvel's Avengers, ale jedynie na urządzeniach japońskiego koncernu.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami