Among Us - mapa Mira HQ: specjalne pomieszczenia i funkcje

Na co zwracać uwagę.

Mira HQ to stacja kosmiczna z długimi korytarzami i dosyć oddalonymi od siebie pomieszczeniami. Ze względu na to, łatwo paść tu ofiarą oszusta. Z drugiej strony, mapa jest liniowa, więc jako morderca łatwo też zostać przyłapanym. Częściej warto używać tu wentylacji.

Tak jak na wszystkich mapach, tak i tutaj możemy skorzystać w pomieszczeniu Admin (1) ze specjalnej mapy admina - uruchamiamy ją przy konsoli (2), wciskając przycisk akcji (3).

mira1

Kolejna specjalna funkcja jest dostępna tylko na tej mapie - jest dostępna w pomieszczeniu Communications (4). Podejdź do monitora podświetlającego się na biało i wciśnij opcję Doorlog (5).

mira2

Funkcja ta pozwala przeczytać, kto i w jakiej kolejności przechodził różnymi przejściami na mapie. Takie informacje (5) mogą przydać się podczas dyskusji nad obecnością oszusta.

mira3

Na tej mapie jest tylko jedno zadanie aktywujące specjalną animację postaci. Tasków nie może naprawdę wykonywać Impostor, więc tych zadań (tasks) unikaj jako oszust. Zadania z animacjami na Mira HQ to:

  • Submit Scan (w Med Bay)

Jako członek załogi staraj się nie zapuszczać w pojedynkę w oddalone miejsce, spróbuj trzymać się blisko innych.

Poprzednio: Among Us - mapa The Skeld: najważniejsze pomieszczenia i wskazówki

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Among Us - mapa Polus: specjalne mechaniki i pomieszczenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami