Among Us - jak zmienić nazwę w grze, własny nick

Zmiana nazwy kierowanej postaci. 

Pomimo faktu, że w Among Us wszyscy gracze raczej posługują się kolorami w trakcie rozmowy ze sobą, każda postać posiada swoją własną nazwę. Możesz zmienić ją jeszcze przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rozgrywki - a z tego rozdziału dowiesz się, jak tego dokonać.

Podczas swojego pierwszego meczu z pewnością zauważysz, że twoja postać jako jedyna nazywa się Player (1). Jest to domyślna nazwa dla postaci. W przypadku Among Us, gra nie bierze nazwy z konta użytkownika Steam ani z zalogowanego konta w przypadku wersji mobilnych.

011

Imię zmienić możesz przed rozpoczęciem rozgrywki. W tym celu, z głównego menu gry wejdź w dowolny tryb - Local (2) bądź Online (3).

012

W obu przypadkach, w nowo otwartym oknie znajdziesz imię swojej postaci (4) przy górnej krawędzi ekranu. Wystarczy kliknąć na to pole i wpisać nick, którego chcesz używać. Pamiętaj, że w przypadku imienia postaci nie ma tutaj niemalże żadnych ograniczeń - niezależnie od tego, co tutaj wpiszesz, nie dostaniesz zwrotnie komunikatu, że dany nick jest używany.

013

Staraj się jednak trzymać pewnych granic. Używanie wulgaryzmów czy, na przykład, treści rasistowskich zakończy się najpewniej usunięciem z danej gry, a w skrajnych przypadkach banem.

Następnie: Among Us - jak grać, aby wygrywać

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - tworzenie gry, zapraszanie znajomych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami