Games with Gold: październik 2020 - pełna oferta

Slayaway Camp, Costume Quest i inne.

Microsoft przedstawił ofertę Games with Gold na październik 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Slayaway Camp: Butcher's Cut i Costume Quest.

Pierwszy z wymienionych tytułów posiadacze Xbox One ściągną przez cały przyszły miesiąc. Projekt to produkcja logiczna od niezależnego studia Blue Wizard Digital - gracze wcielają się w zabójcę, który próbuje wyeliminować nastolatków, wypoczywających nad jeziorem.

costume_quest
Costume Quest okraszone jest humorem

Właściciele X360 w dniach 16-31 października ściągną zaś Costume Quest - grę od studia Double Fine Productions. Akcję osadzono w Halloween, a głównym bohaterem jest chłopiec, który musi uratować siostrę porwaną przez potwora. Podopiecznemu pomagają towarzysze, noszący kostiumy, które pozwalają korzystać ze specjalnych zdolności.

Games with Gold - pełna oferta na październik 2020

  • Slayaway Camp: Butcher's Cut (Xbox One) - 1-31 października
  • Maid of Sker (Xbox One) - 16 października-15 listopada
  • Sphinx and the Cursed Mummy (Xbox 360, Xbox One) - 1-15 października
  • Costume Quest (Xbox 360, Xbox One) - 16-31 października

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami