Fall Guys - czy w grze są mikrotransakcje

Wydawanie realnych pieniędzy na przedmioty w grze.

Mimo tego, że Fall Guys nie jest grą darmową, w produkcji zaimplementowane zostały mikrotransakcje, pozwalające wydawać realne pieniądze na przedmioty w grze. W tym rozdziale przedstawiamy w jaki sposób kupić przedmioty i na co one finalnie wpływają.

Na szczęście, mikrotransakcje w Fall Guys służą wyłącznie do zakupu Kudos (1), jednej z dwóch walut dostępnych w grze. Na szczęście, gdyż Kudos wykorzystasz jedynie do zakupu przedmiotów kosmetycznych - kolorów i wzorów, a także rozmaitych strojów dla postaci.

028

Sklep ze standardowymi przedmiotami wbudowany jest w grę i wejść możesz do niego klikając na ikonkę koszyka (2). Tam możesz kupić dowolny przedmiot, jeśli tylko posiadasz odpowiednia ilość Kudos.

Jeśli jednak będzie ci brakować tej waluty, kliknięcie na dany przedmiot otworzy okienko, w którym dostępnych będzie kilka paczek Kudos (3). Kliknięcie na którąkolwiek przekieruje cię na ekran płatności - czy to Steam czy sklepu Sony. Po zakupie środki zasilą twoje konto i będziesz mógł wykorzystać je, by kupić przedmioty.

029

Nie musisz sobie jednak zaprzątać głowy tym systemem. Jak wspomnieliśmy, służy on wyłącznie do zakupu waluty Kudos, którą wykorzystasz do nabywania nowych przedmiotów kosmetycznych. Nie wpływają one na rozgrywkę, więc jeśli tylko nie zależy ci zanadto na wyglądzie, możesz zignorować mikrotransakcje i cieszyć się zabawą.

Następnie: Fall Guys - eliminacja: czy można wyjść z gry

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - jak zdobywać punkty doświadczenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami