Elementy GTA 6 są już w GTA Online? Fani mają teorię

Test samochodów i misji.

Część fanów GTA Online wierzy w teorię, zgodnie z którą Rockstar już teraz testuje w sieciowym trybie konkretne samochody oraz strukturę misji z GTA 6. Na poparcie tezy użytkownicy mają kilka argumentów.

Użytkownik Reddita zauważył przykładowo, że od 2017 roku wnętrza kolejno dodawanych do GTA Online samochodów są znacznie bardziej szczegółowe, a niektóre auta - jak Lampadati Tigon - ulegają uszkodzeniom w realistyczniejszy sposób, co dowodzi rzekomo, iż to owoce trwających prac nad GTA 6. Jest jeszcze kwestia misji:

„Zadania [w GTA 6 - red.] będą bardziej nieliniowe niż w GTA 5 i RDR 2” - napisał thecoolfattykid. „Napad na kasyno to dobry przykład. Nie można tu przegrać. Jeśli zaalarmujesz przeciwników, możesz ich wystrzelać i kontynuować akcję. Sądzę, że struktura misji wygląda właśnie tak, bo Rockstar testuje reakcje graczy”.

gta_6_w_gta_online
Lampadati Tigon

Co ciekawe, podobna teoria pojawiła się na forach GTA jeszcze w 2019 roku, gdzie wnioski przedstawił Benefactor69. Użytkownik również stwierdził, że od 2017 roku samochody wyglądają w GTA Online znacznie lepiej, a dodatkowo właśnie od tego czasu Rockstar rozpoczął uzupełnianie kolekcji pojazdów o auta klasyczne czy wręcz zabytkowe, które pochodzą rzekomo z GTA 6 - być może rozgrywającego się w latach 80. lub jeszcze wcześniej.

Benefactor69 popiera tezę faktem, że mnóstwo samochodów dostępnych w The Ballad of Gay Tony - ostatnim dodatku fabularnym do GTA 4 - znalazło się następnie w GTA 5. Tutaj również powraca temat zadań, a właściwie aktywności. W DLC pojawił się golf czy skoki spadochronowe, czyli rozrywki dobrze znane z GTA 5.

gta_6_w_gta_online_2
Zanim golf trafił do GTA 5, faktycznie pojawił się jeszcze w „czwórce”

„The Ballad of Gay Tony dało nam kilka wskazówek na temat tego, co nadejdzie w GTA 5 i Online. Podejrzewam, że niedawne aktualizacje GTA Online również są aluzjami do GTA 6” - podsumowuje forumowicz.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami