Among Us - jak wybrać mapę

Wyszukiwanie różnych map.

Kiedy zaczynamy grać w Among Us, dołączać do kolejnych gier, możemy zdać sobie sprawę, że cały czas gramy na tej samej mapie. Nie jest to szczególnie problematyczne, bo rozgrywka wciąga. To jednak nie kwestia braku innych lokacji.

Po prostu domyślne ustawienia gry powodują, że wyszukujemy tylko mecze na mapie The Skeld. Da się jednak od razu wybierać też dwie inne mapy.

wybormapy

Kiedy w głównym menu klikniesz Find Game (lub kiedy tworzysz grę), na górze ekranu widzisz nazwy trzech map. Bardziej kolorowe ikony (1) oznaczają, że dana mapa jest wybrana i wyszukujemy mecze z taką lokację. Wyblakłe i wyszarzone nazwy map (2) oznaczają, że gra nie będzie wyszukiwać tych lokacji i nie trafimy na nie w meczach.

By wybrać lub odznaczyć dowolną mapę, po prostu kliknij w jej nazwę. W podobny sposób możesz przed wyszukaniem gry ustalać liczbę Impostorów czy liczbę uczestników nad listą serwerów.

Poprzednio: Among Us - tworzenie gry, zapraszanie znajomych

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami