Among Us - jak i gdzie zabijać innych

Skuteczne mordestwa.

Gdy gramy jako oszust (Impostor) w Among Us, naszym głównym celem jest likwidowanie innych graczy (Crewmates), by nie mogli wykonać wszystkich zadań.

Zabijanie jest proste - wystarczy wcisnąć przycisk Kill (1). Bardzo ważny jest jednak wybór odpowiedniego miejsca i momentu na wyeliminowanie ofiary.

impostor

Najważniejsze jest pamiętanie o odpowiednim korzystaniu z Vents - wentylacji (2). Gdy podejdziesz do wejścia, w rogu zobaczysz przycisk pozwalający wskoczyć pod podłogę i wyjść w innym pomieszczeniu.

Po wejściu do wentylacji masz zawsze wybór 2 wyjść. Pamiętaj, by upewnić się, że przy wybranym wyjściu nikogo nie ma. Poza tym, kiedy chcesz skutecznie zlikwidować gracza, stosuj się do tych wskazówek:

  • Zabijaj tylko samotnie pracujących załogantów.
  • Upewnij się, podchodząc do wejścia do pomieszczenia, że nikogo nie ma w pobliżu.
  • Nie zabijaj na samym początku meczu, ponieważ gracze mogą pamiętać, w którą stronę poszedłeś.
  • Zabijaj stojąc w dużej grupie. Czasem możesz stać w jednym miejscu z 4-5 innymi graczami. Zabicie kogoś w takim małym tłumie może być dobrym pomysłem, bo nikt nie zauważy, kto zabił.
  • Używaj sabotażu. Sabotując jakąś część bazy czy statku wywołujesz chaos, czasem też zmniejszasz widoczność. To świetna okazja, by kogoś zlikwidować.

Poprzednio: Among Us - jak wybrać Impostora (oszusta)

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Among Us - jak używać mapy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami