Among Us - emergency meeting: jak zwołać zebranie

Rozpoczęcie zebrania z innymi graczami.

W trakcie gry w Among Us, jednym z twoich głównych celów - prócz wykonywania zadań - jest znalezienie oszusta (Impostor) czyli osoby (bądź kilku osób), które będą sabotować wasze działania i zabijać pozostałych graczy. Jedną z metod, które umożliwią ci zgłoszenie podejrzanego gracza, jest zwołanie zebrania - czym zajmujemy się w tym poradniku.

Zebranie, zwane w grze Emergency Meeting, zwołać możesz za pomocą przycisku (1) ulokowanego w głównym pomieszczeniu statku, w którym zaczynacie rozgrywkę. Zbliż się do niego i wciśnij Use (2) widoczny w prawym dolnym rogu ekranu.

001

Wyświetli się nowe okno z dużym czerwonym przyciskiem (3). Kliknij na niego, by zwołać zebranie. Pamiętaj jednak, że przycisk ten może być z różnych powodów niedostępny. Ma to miejsce w sytuacji, w której ktoś przed momentem aktywował guzik. Trzeba wtedy odczekać wskazany czas (4).

002

Otworzy to standardowe okno dyskusji i głosowania z innymi graczami. Możesz tutaj rozpocząć czat (5) poprzez kliknięcie na dymek, oddać głos na któregoś gracza (6) bądź wstrzymać się od głosowania za sprawą przycisku Skip Vote (7) Szczegółowe informacje na temat tych mechanik znajdziesz w rozdziale dyskusja i głosowanie.

003

Miej jednak na uwadze, że możesz zwołać zebranie tylko jeden raz w ciągu danej rozgrywki, a po jej zakończeniu inni gracze muszą odczekać 15 sekund, zanim będą w stanie zwołać kolejne. Dobrze się więc zastanów, czy warto robić to w tym konkretnym momencie - jeśli nie masz żelaznych dowodów, wszystko łatwo może obrócić się przeciwko tobie. Zebrania nie da się także zwołać w czasie kryzysu - na przykład uszkodzonego systemu dystrybucji O2.

Poprzednio: Among Us - jak wybrać mapę

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Among Us - dyskusja i głosowanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami