Fall Guys - czy w grze jest crossplay

Wspólna gra posiadaczy wersji na PC i użytkowników PS4.

W świecie cyfrowej rozrywki coraz częściej trafia się możliwość tzw. crossplayu, czyli wspólnej rozgrywki posiadaczy różnych wersji gier - czy to na PC i konsolach ogólnie czy pomiędzy graczami PS4 i Xbox. Jak sprawa wygląda w przypadku Fall Guys? Czy jest tutaj możliwość crossplayu?

Musimy niestety zasmucić fanów rozgrywki międzyplatformowej, gdyż na ten moment w Fall Guys nie ma możliwości wspólnej gry pomiędzy posiadaczami wersji na PC i PS4. Serwery do gier nie są w żaden sposób ze sobą połączone. Łyżką miodu w tej beczce dziegciu jest fakt, że gra jest na tyle popularna, że nie ma żadnych problemów ze znalezieniem rozgrywki na obu platformach.

W Internecie krążą informacje, jakoby tego typu możliwość miała zostać dodana do gry w przyszłości, jednak nie ma na ten moment żadnego oficjalnego potwierdzenia - czy to ze strony twórców gry czy chociażby Sony.

Następnie: Fall Guys - waluty dostępne w grze

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - jak zmienić wygląd postaci, używanie skórek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami