Złączone ze sobą planety - zaskakujące znalezisko w No Man's Sky

Zderzenie dwóch światów.

Jeden z graczy No Man's Sky w trakcie eksploracji wirtualnego kosmosu dokonał niecodziennego odkrycia - natrafił na planety, które są ze sobą złączone.

Ran into these crazy planets colliding into eachother from r/NoMansSkyTheGame

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie pineapplenate opublikował obrazek przedstawiający dwa światy, które są ze sobą ściśle związane - mniejszy wnika w większy. W udostępnionym później filmie internauta udowodnił, że można przeskoczyć z jednego globu na drugi.

Obie planety - o nazwach Ahasakku i Haydramp - wyróżniają się groźnymi dla postaci gracza warunkami atmosferycznymi. Ponadto pierwsza pogrążona jest w ciemności, wysysając większość barw z otoczenia i kombinezonu podopiecznego.

Nadmienić należy, że każdy może sam sprawdzić znalezisko odkryte przez pineapplenate. Wystarczy wpisać widoczne na opublikowanym przez internautę screenie koordynaty i udać się w podróż przez portal.

Jumping from one planet to another in No Man's Sky. This is what it looks like for 2 planets to collide with each other. from u/pineapplenate

Niedawno No Man's Sky otrzymało kolejną dużą aktualizację, która podwoiła dostępną w grze zawartość. Wśród nowości jest piaskowy robak - potwór, którego po raz pierwszy zaprezentowano na pierwszym trailerze tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami