Bungie niemal o połowę zmniejszy rozmiar Destiny 2

Wraz z premierą kolejnego dodatku.

  • W zależności od platformy, rozmiar gry wyniesie od 59 GB do 71 GB
  • Wielkość Destiny 2 zmniejszono usprawniając system plików

Bungie poinformowało, że zamierza niemal o połowę zmniejszyć całkowity rozmiar Destiny 2.

W nadchodzącym dodatku Poza Światłem twórcy usprawnią „tworzenie zawartości i przetwarzanie poprawek”, czego efektem będzie zmniejszenie wielkości gry o 30-40 procent. To oznacza, że w zależności od platformy sprzętowej strzelanka zajmie od 59 GB do 71 GB.

Wadą zmian jest konieczność ponownego pobrania całej produkcji po premierze nowego rozszerzenia. Deweloperzy są świadomi, że sytuacja może być uciążliwa dla osób z wolnymi łączami internetowymi i podkreślają, że jest im „z tego powodu bardzo przykro”.

Dzięki zaimplementowanym modyfikacjom, studio Bungie zyska możliwość szybszego naprawiania misji i eliminowania błędów, które mogłyby nie pozwolić na dalszą rozgrywkę. Ponadto twórcy będą mogli na bieżąco wprowadzać inne ulepszenia.

Destiny 2: Poza Światłem zadebiutuje 10 listopada. Rozszerzenie w dniu premiery trafi do oferty abonamentu Xbox Game Pass, gdzie dostępne są już podstawowa gra i wcześniejsze dodatki do tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami