Metal Gear Solid 1 i 2 na PC dostępne na GOG

Wraz z innymi klasycznymi grami Konami.

  • Dwie pierwsze części Metal Gear Solid ponownie ukazały się na PC
  • Dostępna jest też kolekcja gier z serii Castlevania i Contra

W ofercie sklepu GOG pojawiły się klasyczne gry Konami. Dostępne są między innymi dwie pierwsze odsłony Metal Gear Solid - serii wykreowanej przez Hideo Kojimę. Pozycje już kiedyś wydano na PC, ale teraz tytuły zoptymalizowano pod kątem nowych sprzętów.

Cena każdej z produkcji wynosi 35,99 zł. Nadmienić należy, że druga część ukazała się w bogatszej edycji o nazwie Substance, zawierającej dodatkowe tryby, wątki fabularne i postacie.

Na GOG zadebiutowało też Metal Gear, czyli wydana w 1987 roku skradanka, która poprzedziła wspomnianą serię. Do sprzedaży trafiła także paczka trzech pierwszych tytułów z cyklu Castlevania i dwóch części Contry. Obie pozycje kosztują po 21,99 zł.

Wszystkie wymienione gry dostosowano do działania na komputerach osobistych ze współczesnymi systemami operacyjnymi. Produkcje umożliwiają zabawę za pomocą pada oraz pozwalają na przechowywanie zapisów rozgrywki w tak zwanej „chmurze”.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami