Mafia 1 - Śmierć sztuki: finał, zakończenie i epilog

Rozdział 20, w którym docieramy do końca kampanii.

Po obrobieniu banku w rozdziale Praca po godzinach rozpoczniesz we własnym domu. Po rozmowie z Sarą opuść budynek i skieruj się autem do mieszkania Pauliego. Na miejscu okaże się, że mężczyzna nie żyje, a pieniądze ze skoku zniknęły. Rozpocznie się scenka, po której udaj się do galerii sztuki, gdzie masz spotkać się z Samem.

170

Okaże się, że to on stoi za śmiercią Pauliego. Po kolejnej scence będziesz musiał przetrwać zasadzkę. Ukryj się za osłoną i ostrzeliwuj nadbiegających wrogów (1). Następnie wbiegnij po schodach na górę.

171

Sam (2) będzie teraz stale uciekał, a naszym zadaniem będzie podążanie za nim i eliminowanie kolejnych grup przeciwników. Koniecznie korzystaj z osłon, ponieważ rywali jest sporo, a po drodze znajdziesz tylko kilka apteczek.

172

W trakcie pościgu zachowaj czujność podczas wkraczania do nowych lokacji. Czasami rywale będą bowiem rzucać przez drzwi koktajlami mołotowa (3).

173

Kontynuuj pościg stopniowo eliminując kolejnych wrogów (4) i oczyszczając z nich napotkane pomieszczenia.

174

W końcu dotrzesz do schodów (5), po których pobiegnij za Samem na wyższe piętro, gdzie spotkasz kolejne grupy wrogów.

175

W trakcie pościgu zachowaj dodatkową czujność, ponieważ rywale mogą czasami rzucać granaty (6). Kiedy taki zobaczysz, szybko od niego odskocz lub ukryj się za osłoną.

176

W pewnej chwili Tommy postrzeli Sama, ale ten nadal będzie uciekał. Kontynuuj pościg rozprawiając się z jego ludźmi (7) i kieruj się za celem. Trasę będą wyznaczać ślady krwi (8).

177

W końcu dotrzesz do pomieszczenia, gdzie nie pozostanie nic innego, jak wzięcie Sama (9) na muszkę i rozprawienie się z nim.

Po scence kończącej rozdział rozpoczną się kolejne, z których dowiesz się, jak potoczyły się losy rodziny mafijnej Saleriego. W epilogu poznasz również losy Toma.

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Praca po godzinach: napad na bank

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami