Mafia 1 - Praca po godzinach: napad na bank

Rozdział 19, gdzie Tom i Paulie chcą szybko się wzbogacić.

Po zorientowaniu się, że don handluje nie diamentami, tylko narkotykami (rozdział Czysty relaks), Tom postanawia wziąć udział w przedsięwzięciu Pauliego i razem z nim obrabować lokalny bank. Po przygotowaniach mężczyźni wchodzą do środka, gdzie zaczyna się akcja.

163

Wejdź po schodach na górę, udaj się w stronę podwójnych, drewnianych drzwi i wyważ je. Weź na muszkę kierownika (1) i podążaj z nim w stronę skarbca.

164

Uważaj, bo po zejściu na dół rozpocznie się strzelanina z kilkoma policjantami (2), których trzeba wyeliminować. Jeśli chcesz, to po strzelaninie uzupełnij amunicję i zdrowie w pokoju z lewej.

165

Po walce udaj się do pomieszczenia, gdzie ukrył się kierownik i weź z biurka klucz (3), z którym udaj się do skarbca.

166

Po włamaniu się do niego zacznij wracać do głównej części banku, rozprawiając się po drodze z napotkanymi policjantami (4).

167

Podążaj za Pauliem, który opuści budynek przez boczne drzwi, i skieruj się do zaparkowanego tu auta (5).

168

Od razu rozpocznie się zakrojony na dużą skalę pościg. W pierwszej kolejności warto zlokalizować na minimapie roboty drogowe i skorzystać z przeszkody (6), aby pozbyć się części goniących.

169

Następnie staraj się nie trzymać głównych dróg, tylko wjeżdżać wąskie uliczki (7), gdzie możesz bardzo szybko zniknąć z pola widzenia policji. Kiedy to nastąpi dojedź do wskazanego przez Pauliego miejsca, gdzie zadanie się zakończy.

Następnie: Mafia 1 - Śmierć sztuki: finał, zakończenie i epilog

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Czysty relaks: diamenty, cygara, skład celny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami